Modern Combat 5: Blackout

Paylaş
 
12 Ekim 2016, Çarşamba 10:24 - Ahmet Şahin

Bu oyun bir fps oyunudur.  Oyun ilk çıktığında android oyunları kategorisine göre pahalı sayılabilecek bir fiyata çıkmıştı. Daha sonra ise oyun ücretsiz oldu. Oyunun ücretsiz olması bu derece rağbet gören bir oyunun daha önce ücretsiz olması pek sık rastlanan bir durum olmadığı için, pek çok kişiyi oldukça şaşırttı.

Oyunu indirmek ücretsiz ama elbette oyun içi satın alımları mevcut. Bu oyun içi satın alımlarla silah, zırh, güçlü kullanıcılık vs. gibi şeyler alınabiliyor. Bu satın alımlar oyun içinde çok fazla avantaj sağladığı için pek çok kullanıcı oyun içi satın almayı kullanılıyor.

modern-combat-5-incele

Oyunda Modern Combat’ın daha önceki oyunlarında olduğu gibi yine çevrimdışı modlar bulunuyor. Bu modlar daha çok çevrimiçi moda girmeden önce alıştırma yapmak için yapılmış. Çevrimiçi moda girmeden önce bu çevrimdışı modları oynayıp oyunu öğrenmenizde fayda var.

Oyun Android telefonlar ve İOS telefonlarda oynanabildiği gibi, oyun son zamanlarda Windows 10 markete de geldi. Bu sayede Modern Combat 5: Blackout artık bilgisayarlardan da oynanabiliyor. Bu da telefondan oyun oynamayı sevmeyen ama bu oyunu da oynamak isteyenler için oldukça sevindirici bir gelişme.

 

Bu yazı 951 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak