Bu uygulamalar ile günlük hayatınızı kolaylaştırın

Paylaş
 
25 Aralık 2016, Pazar 13:24 - Ahmet Şahin

                Android güzel ve başarılı uygulamalar ile günlük hayatınızı kolaylaştırmayı hedef haline getirmiş.  İşte bunlardan kaçı;

                Greenify

                Bu sistem ile telefonunuzun arka planında açık olmasa bile hali hazırda çalışan uygulamaları otomatik olarak sonlandırmak mümkündür. Arka planda gereksiz çalışan uygulamalardan mesela facebook, Messenger gibi uygulamalar telefonunuzun performansını düşüren uygulamalardır. İşte tam da bu noktada greenify olaya el atıyor ve diyor ki, sen seç ben uygulamaları sonlandırayım. Sizin için gereksiz olan uygulamaları sonlandırarak uyutuyor. Greenify uygulaması, rootsuz mod, rootlu mot ve xposed+rootlu mod olmak üzere 3 modda çalışıyor.

Sd maid- sistem temizleme aracı

                Android sisteminizi temiz ve düzenli bırakan bir uygulama. Silmiş olmanıza rağmen bazı uygulamalar arkalarında veri bırakırlar. Sistem her zaman arkasında size bir faydası olmayan sistem günlüğü dosyalarını ve hata raporları gibi şeyleri bırakarak gider. Sd kartınız ile bilmediğiniz dosyalar ve klasörler toplanır. Sd maid hem cihazınızı temiz hem de düzgün ve düzenli tutmanıza yardım edecektir. Bu uygulamayı özellikle annelerimiz oldukça beğeneceğini umuyoruz.

Uygulama yalnızca düzenli bırakmakla kalmıyor aynı zamanda birçok özelliği de beraberinde getiriyor. Mesela bunlardan bir kaçı; ne aradığınızı bulamıyorsanız arama aracı sayesinde bulabilirsiniz. Uygulama tam donanımlı bir dosya yöneticisidir ve bunu androidiniz içerisinde gezmek için kullanabilirsiniz. Uygulama kontrolü sayesinde uygulamalarını kontrol ederek sıfırlamanıza ve kaldırmanıza olanak verir.

Bu yazı 764 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak