Yazar Ol!

Androist.net’de yazar olmak ister misiniz?

Androist.net sizlerle değişiyor, gelişiyor ve daha da büyüyor. Takipçilerimize daha iyi bir içerik verebilmek için düzenlediğimiz yeni içerik sağlayıcı yapımız ve nasıl katılabileceğinizi bu başlık altında size anlatmak isiyoruz.

Androist.net’e 2 farklı şekilde yazar olabilirsiniz. Bunlardan birincisi haber, içerik, inceleme, karşılaştırma gibi konularda haber/makale yazarak, ikincisi ise Android ve Teknoloji konulu köşe yazarlığı yaparak.

Androist.net’de  Yazar Olmak

Sizde sitemizin ruhuna uygun yazılar yazarak ek gelir kazanabilirsiniz. Androist.net her özgün içeriğinize belirli ölçülerde ödeme yapar. Köşe Yazarlığı ise bu sistemden muaf’tır. Köşe yazarlığı bizce para için yapılmaz. 🙂

Androist.net yazarı olduğunuzda ekibimizin bir parçası olarak birlikte keyifli bir yayım sürecinde çalışma imkanımız olacak ve beklentilerinizi daha da arttıracak bir androist.net ortaya koyabilme şansını yakalayacağız.

Sizlerden androist.net için özel hayatınızda geniş bir zaman ayırmanızı veya sürekli çevrimiçi olmanızı beklemiyoruz. Sizden tek beklediğimiz her ay özenli ve doğru bir Türkçe ile hazırlanmış sizin yazarken heyecan duyduğunuz gibi okuyucularımızın da okurken heyecan duyacağı yazılar hazırlamanızdır.

Başvurmak için aşağıdaki form aracılığı ile bize başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Editörlerimiz en kısa sürede size e-posta adresiniz ile ulaşacak ve sonrasında aramızda olacaksınız.

İşte bu kadar.

Androist.net Yazı İşleri Ekibi.

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz